Hakkımızda

by Elite Garden Peyzaj

HAKKIMIZDA

kilitli-parke-tasi
121556

Elite Garden Peyzaj

1980 yılından itibaren Elite Garden Peyzaj ve Beton Elemanları olarak üretime başlayan firmamız, 2006 yılından ibaren Elite Garden Peyzaj Uygulama ve Parke Taşı Üretim olarak size hizmet vermektedir.

Küçük ölçekte başlayan üretimimiz hızla büyüyerek bugünlere gelmiştir. Beton boru ile başlayan üretim çeşidimiz kendi ihtiyaçlarına göre artırılarak geniş bir yelpazeye yayılmıştır.

Değişen ve gelişen teknolojiyi takip eden firmamız sizlere kaliteli ürünler sunarken; bütün park bahçe ve yollarda ürünleri profesyonel bir şekilde uygulayarak sizlere hizmet vermektedir.

Beton ile doğayı birleştiren firmamız; peyzaj projelerinde modern çizgiler kullanarak uygularken hem ihtiyaçlarınıza karşılık verir hem de size özgü tasarımlar sunar.

Sadece hayal edin, gerisini bize bırakın...

Elite Garden Peyzaj, bahçeler, parklar, meydanlar, oyun alanları, kentsel açık alanlar, iş merkezleri ve benzeri yerler için tasarım, inşaat, bakım ve yenileme hizmetleri sunan kurumsal bir şirkettir. Elite Garden Peyzaj, açık alanların doğal güzelliğini ve işlevselliğini artırmak için bitki, çim, ağaç, çalı, çiçek ve diğer bitki türlerinin yerleştirilmesi ve bakımı ile ilgilenir.

Videoyu oynat

43 Yıllık Tecrübe

Geniş Ürün Yelpazesi

Doğa Dostu Projeler

Profesyonel Hizmet

×